• Emplina 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd,Technische stafAss.-trainer/coach
    Afgeschermd,Medische stafVerzorger
    Afgeschermd,Overige stafStandaard functie
    Afgeschermd,Technische stafKeeperstrainer
    Heijnsbergen, P.M.Technische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Ven, Marc van deTechnische stafTrainer/coach
    Verhallen, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 aug. 19:00Emplina JO17-1 - Top Oss JO17-1Sportpark Empel Zuid
    25 aug. 09:00Zwaluw JO8-1 - Emplina JO8-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 09:00Zwaluw JO9-1 - Emplina JO9-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 09:00Zwaluw JO8-2 - Emplina JO8-2Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 09:00Zwaluw JO9-2 - Emplina JO9-2Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 10:15Zwaluw JO11-1 - Emplina JO11-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 10:15Zwaluw JO10-1 - Emplina JO10-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 10:15Zwaluw JO10-2 - Emplina JO10-2Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 10:15Zwaluw JO11-2 - Emplina JO11-2Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 11:30Zwaluw JO13-1 - Emplina JO13-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 13:00VOAB JO17-2 - Emplina JO17-1Sportpark Van den Wildenberg
    25 aug. 13:00Zwaluw JO15-1 - Emplina JO15-1Sportpark Bergenshuizen
    25 aug. 15:00VOAB JO19-1 - Emplina JO19-1Sportpark Van den Wildenberg
    25 aug. 17:30Rhode/Van Stiphout 1 - Emplina 1Sportpark De Neul
    26 aug. 11:45HVCH 2 - Emplina 2Sportpark De Braaken
    27 aug. 18:30Sarto JO19-2 - Emplina JO19-2Sportpark Westend
    28 aug. 18:30Wilhelmina JO9-1 - Emplina JO9-1Sportpark De Saren
    28 aug. 19:00Top Oss JO19-1 - Emplina JO19-1Sportpark TOP
    28 aug. 19:00Emplina JO17-2 - Sarto JO17-2Sportpark Empel Zuid
    28 aug. 20:00Emplina 1 - Berghem Sport 1Sportpark Empel Zuid
    29 aug. 19:00FC Engelen JO13-1 - Emplina JO13-1Sportpark Engelerpark
    1 sep. 17:00GRC-14 1 - Emplina 1Sportpark Almbos
    3 sep. 18:30Sarto JO17-1 - Emplina JO17-1Sportpark Westend
    4 sep. 19:00Emplina JO19-1 - Sarto JO19-1Sportpark Empel Zuid
    4 sep. 19:00Vitesse JO14-1 - Emplina JO15-1Nationaal Sportcentrum Papendal
    5 sep. 19:00FC Engelen JO14-1 - Emplina JO14-1Sportpark Engelerpark
    6 sep. 18:30Emplina JO15-1 - Sarto JO15-1Sportpark Empel Zuid
    9 sep. 14:30Emplina 1 - WSC 1Sportpark Empel Zuid
    10 sep. 19:00OJC JO15-1 - Emplina JO15-1Sportpark De Groote Wielen
    11 sep. 19:00OJC JO17-1 - Emplina JO17-1Sportpark De Groote Wielen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Emplina 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    Geen informatie

    Poulestanden Emplina 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Afgeschermd,Teamspeler
    Baginda, SamTeamspeler
    Dols, JasperTeamspeler
    Elst, Marijn van derTeamspeler
    Engelbart, ThijsTeamspeler
    Geerts, PimTeamspeler
    Gonzalez Docal, DaniTeamspeler
    Hassel, Tibbe vanTeamspeler
    Hirtum, Jeffrey vanTeamspeler
    Lathouwers, VincentTeamspeler
    Meerbach, JimmyTeamspeler
    Mensink, BasTeamspeler
    Mol, BasTeamspeler
    Niemeijer, YannickTeamspeler
    Nijbroek, NielsTeamspeler
    Oosting, TyronTeamspeler
    Peeters, JoepTeamspeler
    Quaadvliet, LuukTeamspeler
    Rooij, Loek vanTeamspeler
    Schijndel, Steven vanTeamspeler
    Stroink, EzraTeamspeler
    Trum, MitchellTeamspeler
    Visser, Roy deTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer