• Emplina 1 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Oss, Wim vanTechnische stafKeeperstrainer
    Schreuders, TonTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Ven, Marc van deTechnische stafTrainer/coach
    Verhallen, PeterOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    16 dec.14:00Berghem Sport 1 - Emplina 1Sportpark de Koppelsteeg
    20 jan.14:30Real Lunet 1 - Emplina 1Sportpark Bergenshuizen
    27 jan.14:30Emplina 1 - EVVC 1Sportpark Empel Zuid
    3 feb.14:30Erp 1 - Emplina 1Sportpark Den Uil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.Sparta'18 1 - Emplina 10 - 2
  • Poulestanden Emplina 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSS'18 1116322316721
    2Helvoirt 1117042216621
    3EVVC 1115242122-117
    4Vianen Vooruit 1114431613316
    5Volharding 1104331916315
    6Heeswijk 194231211114
    7Erp 194231213-114
    8Emplina 1103521411314
    9Real Lunet 1114252217514
    10Berghem Sport 1114251717014
    11DAW Schaijk 1103431216-413
    12Venhorst 193331312112
    13Sportclub Irene 1102171529-147
    14Sparta'18 111137817-96

    Poulestanden Emplina 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda Boys/Bommelerwaard 1330010379
    2Madese Boys 132018446
    3GRC-14 1310246-23
    4Emplina 13003110-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Buijs, MichielTeamspeler
    Dols, JasperTeamspeler
    Helvoort, Martijn vanTeamspeler
    Hirtum, Jeffrey vanTeamspeler
    Horst, Thomas v.d.Teamspeler
    Lathouwers, VincentTeamspeler
    Meerbach, JimmyTeamspeler
    Mol, BasTeamspeler
    Otter, Thom denTeamspeler
    Peeters, JoepTeamspeler
    Rooij, Loek vanTeamspeler
    Stupers, TomTeamspeler
    Trum, MitchellTeamspeler
    Voorhaar, IngmarTeamspeler
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumOpmerkingen
    11-12-2018 20:0011-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    13-12-2018 20:0013-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    18-12-2018 20:0018-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    20-12-2018 20:0020-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    25-12-2018 20:0025-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    27-12-2018 20:0027-12-2018 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    01-01-2019 20:0001-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    03-01-2019 20:0003-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    08-01-2019 20:0008-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10