• Emplina 2 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Eerd, Berto vanOverige stafStandaard functie
    Martens, EricTechnische stafAss.-trainer/coach
    Oss, Wim vanTechnische stafKeeperstrainer
    Suurs, SanderTechnische stafTrainer/coach
    Verhoeven, JackOverige stafTeammanager
    Wijnia, AtTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumOpmerkingen
    24-01-2019 20:0024-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    29-01-2019 20:0029-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    31-01-2019 20:0031-01-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    05-02-2019 20:0005-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    07-02-2019 20:0007-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    12-02-2019 20:0012-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    14-02-2019 20:0014-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    19-02-2019 20:0019-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    21-02-2019 20:0021-02-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
  • Competitie Programma

    DatumSoortAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan.regulier11:45Emplina 2 - ODC 2Sportpark Empel Zuid
    3 feb.regulier12:00Haarsteeg 2 - Emplina 2Sportpark Haarsteeg
    10 feb.regulier11:45Emplina 2 - Oirschot Vooruit 2Sportpark Empel Zuid
    17 feb.regulier12:00SV Valkenswaard 2 - Emplina 2Sportpark Den Dries
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.BMC 2 - Emplina 20 - 0
  • Poulestanden Emplina 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN 232107347
    2DESK 231203035
    3DSC 2302147-32
    4Emplina 2301259-41

    Poulestanden Emplina 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oirschot Vooruit 21191137132428
    2Haarsteeg 21383231121927
    3ODC 2117132214822
    4RKVVO 31163221101121
    5Rood Wit V 2136163541-619
    6Helvoirt 2124531916317
    7OJC ROSMALEN 3124532223-117
    8SV Valkenswaard 2135262529-417
    9BMC 2134272428-414
    10Beerse Boys 2123451719-213
    11Reusel Sport/CoTrans 2134182031-1113
    12JEKA 2123361619-312
    13Emplina 2132472033-1310
    14RKDVC 3133191940-2110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MauriceTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baginda, SamTeamspeler
    Elst, Julian van derTeamspeler
    Elst, Marijn van derTeamspeler
    Engelbart, ThijsTeamspeler
    Geerts, PimTeamspeler
    Gonzalez Docal, DaniTeamspeler
    Hassel, Tibbe vanTeamspeler
    Heuverling, JordiTeamspeler
    Mensink, BasTeamspeler
    Niemeijer, YannickTeamspeler
    Nijbroek, NielsTeamspeler
    Quaadvliet, LuukTeamspeler
    Stroink, EzraTeamspeler
    Visser, Roy deTeamspeler
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumOpmerkingen
    do 24-01-2019do 24-01-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 29-01-2019di 29-01-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 31-01-2019do 31-01-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 05-02-2019di 05-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 07-02-2019do 07-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 12-02-2019di 12-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 14-02-2019do 14-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 19-02-2019di 19-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 21-02-2019do 21-02-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.