• Emplina 2 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Eerd, Berto vanOverige stafStandaard functie
    Martens, EricTechnische stafAss.-trainer/coach
    Oss, Wim vanTechnische stafKeeperstrainer
    Suurs, SanderTechnische stafTrainer/coach
    Verhoeven, JackOverige stafTeammanager
    Wijnia, AtTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumOpmerkingen
    21-03-2019 20:0021-03-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    26-03-2019 20:0026-03-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    28-03-2019 20:0028-03-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    02-04-2019 20:0002-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    04-04-2019 20:0004-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    09-04-2019 20:0009-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    11-04-2019 20:0011-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    16-04-2019 20:0016-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    18-04-2019 20:0018-04-2019 21:30veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
  • Competitie Programma

    DatumSoortAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt.regulier11:45Emplina 2 - BMC 2Sportpark Empel Zuid
    7 apr.regulier11:45Emplina 2 - Reusel Sport/CoTrans 2Sportpark Empel Zuid
    14 apr.regulier12:00RKDVC 3 - Emplina 2Sportpark aan de Duinweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Emplina 2 - JEKA 23 - 3
    17 mrt.Rood Wit V 2 - Emplina 23 - 1
  • Poulestanden Emplina 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN 232107347
    2DESK 231203035
    3DSC 2302147-32
    4Emplina 2301259-41

    Poulestanden Emplina 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haarsteeg 219134247202743
    2Oirschot Vooruit 217131351183340
    3RKVVO 31693432151730
    4Helvoirt 21785433201329
    5ODC 2179263829929
    6OJC ROSMALEN 3177553131026
    7SV Valkenswaard 2198293740-326
    8Rood Wit V 2198294352-926
    9JEKA 2177462824425
    10BMC 21972103742-523
    11Beerse Boys 2174582433-917
    12Reusel Sport/CoTrans 21641112238-1613
    13RKDVC 31941142258-3613
    14Emplina 21925122752-2511
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MauriceTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baginda, SamTeamspeler
    Elst, Julian van derTeamspeler
    Elst, Marijn van derTeamspeler
    Engelbart, ThijsTeamspeler
    Geerts, PimTeamspeler
    Gonzalez Docal, DaniTeamspeler
    Hassel, Tibbe vanTeamspeler
    Heuverling, JordiTeamspeler
    Mensink, BasTeamspeler
    Niemeijer, YannickTeamspeler
    Nijbroek, NielsTeamspeler
    Quaadvliet, LuukTeamspeler
    Stroink, EzraTeamspeler
    Visser, Roy deTeamspeler
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumOpmerkingen
    do 21-03-2019do 21-03-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 26-03-2019di 26-03-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 28-03-2019do 28-03-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 02-04-2019di 02-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 04-04-2019do 04-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 09-04-2019di 09-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 11-04-2019do 11-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    di 16-04-2019di 16-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
    do 18-04-2019do 18-04-2019veld 3 + 4 kleedkamer 1 en 10
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.