• Emplina 3 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dam, Lomme vanOverige stafTeammanager
    Dols, DennisOverige stafTeammanager
    Jansen, FredOverige stafTeammanager
    Maas, BasOverige stafTeammanager
    Maas, TimOverige stafTeammanager
    Wit, Gijs deOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec.12:00Emplina 3 - VV Trinitas Oisterwijk 4Sportpark Empel Zuid
    11 dec.12:45LSV 1 - Emplina 3Sportpark LSV
    18 dec.12:00Emplina 3 - Wilhelmina Boys 5Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.MEC'07 2 - Emplina 32 - 2 (2 - 3)
    27 nov.FC Tilburg 9 - Emplina 30 - 12
  • Poulestanden Emplina 3 ( 5e klasse 513 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Audacia 488004193224
    2SVSSS 3870134132121
    3Emplina 375112872116
    4Sarto 15750228151315
    5VV Trinitas Oisterwijk 4850331201115
    6ZIGO 483142416810
    7Sarto 1383142424010
    8Jong Brabant 782242032-128
    9LSV 182061230-186
    10FC Tilburg 982061646-306
    11Nemelaer 48116731-244
    12Helvoirt 481071234-223

    Poulestanden Emplina 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 6 50 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 3330010469
    2WSC 331116604
    3Helvoirt 5310211833
    4OJC ROSMALEN 53012514-91

    Poulestanden Emplina 3 ( Groep 5 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 311003213
    2SCZ 2100123-10

    Poulestanden Emplina 3 ( Groep 5 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 311002203
    2MEC'07 210012200

    Poulestanden Emplina 3 ( Groep 5 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 300000000
    2Wilhelmina Boys 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijsterveld, Stefan vanTeamspeler
    Coort, MitchTeamspeler
    Dam, Lomme vanTeamspeler
    Dam, Tjerk vanTeamspeler
    Dols, DennisTeamspeler
    Dols, JasperTeamspeler
    Engelen, Brian vanTeamspeler
    Geerlings, AllardTeamspeler
    Hoedemakers, RobbieTeamspeler
    Maas, BasTeamspeler
    Maas, TimTeamspeler
    Rooij, Eric vanTeamspeler
    Terstappen, JanTeamspeler
    Vlist, Patrick van derTeamspeler
    Vugs, WouterTeamspeler
    Walta, EdwinTeamspeler
    Wanrooy, Jeffrey vanTeamspeler
    Wit, Gijs deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Emplina 3

    VS

    VV Trinitas Oisterwijk 4

    04 december 202212:00 uur
    Sportpark Empel Zuid veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd