• Emplina 7 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    27-06-2019 20:3027-06-2019 22:00veld 6 R8
    27-06-2019 20:3027-06-2019 22:00veld 6 R8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Emplina 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN 11330010559
    2Emplina 7320113496
    3Wilhelmina 113102151233
    4RKKSV 53003421-170

    Poulestanden Emplina 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 72222001371911866
    2CHC 3221426107436444
    3Den Dungen 622142658352344
    4RKDVC 1422115698673138
    5FC Engelen 42211297876235
    6Nieuwkuijk 422111105266-1434
    7Wilhelmina 72110296357632
    8RKKSV 42183106460427
    9OJC ROSMALEN 122283115869-1127
    10Hedel 522401831135-10412
    11Haarsteeg 82225154587-4211
    12HRC'14 42231181996-7710
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, MelvinTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bijsterveld, Jochem vanTeamspeler
    Bijsterveld, Stefan vanTeamspeler
    Dam, Lomme vanTeamspeler
    Geerlings, AllardTeamspeler
    Kilsdonk, Kevin vanTeamspeler
    Ruijter, Ferdy deTeamspeler
    Vlist, Patrick van derTeamspeler
    Wanrooy, Jeffrey vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.