• Emplina 8 VE zondag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 13:00Emplina 8 - Den Dungen 6Sportpark Empel Zuid
    3 okt. 11:00OSC'45 2 - Emplina 8Sportpark De Hambaken
    10 okt. 11:00B.V.V. 4 - Emplina 8Sportpark De Vliert
    17 okt. 13:00Emplina 8 - Wilhelmina 7Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Emplina JO13-1 - Sarto JO13-15 - 2
    12 sep.Dames - Dames0 - 0
    12 sep.Wilhelmina 4 - Emplina 86 - 2
    19 sep.OJC ROSMALEN 11 - Emplina 84 - 9
  • Poulestanden Emplina 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV BLC 300000000
    2B.V.V. 400000000
    3Den Dungen 600000000
    4Emplina 800000000
    5Essche Boys 500000000
    6OJC ROSMALEN 900000000
    7OSC'45 200000000
    8RKDVC 900000000
    9RKKSV 300000000
    10TGG 700000000
    11Wilhelmina 700000000

    Poulestanden Emplina 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wilhelmina 42200182166
    2Emplina 83201141226
    3TGG 5100123-10
    4OJC ROSMALEN 112002421-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bannink, MikeTeamspeler
    Blanc, MichelTeamspeler
    Blijdestein, SanderTeamspeler
    Geurten, MeesTeamspeler
    Haas, Rob deTeamspeler
    Heuvel, Christian van denTeamspeler
    Lam, Twan 'tTeamspeler
    Loosbroek, Pim vanTeamspeler
    Oosterveer, JeffreyTeamspeler
    Pittens, TomTeamspeler
    Smits, StefTeamspeler
    Timmermans, RoyTeamspeler
    Weerdenburg, Koen VanTeamspeler
    Wiel, Frenk van deTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.