• Emplina 9 zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Deckers, MarcOverige stafTeammanager
    Mateijsen, AdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Mateijsen, GrardTechnische stafTrainer
    Schijndel, Marcel vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 20:30 4 rechts 8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 11:00SC Elshout 4 - Emplina 9Sportpark Den Donk
    3 okt. 12:00Emplina 9 - Nieuwkuijk 5Sportpark Empel Zuid
    10 okt. 12:30RKDVC 15 - Emplina 9Sportpark aan de Duinweg
    17 okt. 12:00Emplina 9 - Baardwijk 6Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Wilhelmina 35+1 - Emplina 91 - 3
    12 sep.Dames - Dames0 - 0
    7 sep.Emplina JO13-1 - Sarto JO13-15 - 2
  • Poulestanden Emplina 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baardwijk 600000000
    2CHC 500000000
    3FC Drunen 200000000
    4SC Elshout 400000000
    5Emplina 900000000
    6FC Engelen 300000000
    7Haarsteeg 500000000
    8Nieuwkuijk 500000000
    9RKDVC 1500000000
    10RWB 500000000
    11TGG 600000000
    12Wilhelmina 600000000

    Poulestanden Emplina 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina 911003123
    2Wilhelmina 35+1100113-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekx, LeonTeamspeler
    Bragt, Brent vanTeamspeler
    Brouwers, MerijnTeamspeler
    Deckers, MatsTeamspeler
    Dijk, Youri vanTeamspeler
    Kerkhof, Sven van deTeamspeler
    Mateijsen, JimTeamspeler
    Mateijsen, NickTeamspeler
    Meijs, MaxTeamspeler
    Mensink, JefTeamspeler
    Pittens, RobTeamspeler
    Schijndel, Greven vanTeamspeler
    Taal, LukaTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SC Elshout 4

    VS

    Emplina 9

    26 september 202111:00 uur
    Sportpark Den Donk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Emplina 9

    0519 Mannen Zondag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd