• Emplina JO13-3 zaterdag speeldag man

  • Emplina JO13-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Delft, Dennis vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hoof, Robbert vanTechnische stafTrainer
    Hoof, Robbert vanOverige stafTeammanager
    Kennis, PascalTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Waddilove, MichaelTechnische stafTrainer
  • Corveeschema onderhoud

    Weeknummer Datum Jaar
    14 30 Maart tm 5 April 2020
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    16 mrt.10:00WSC JO13-2 - Emplina JO13-3Sportpark Eikendonk
    23 mrt.10:30Emplina JO13-3 - Den Dungen JO13-1Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.Emplina JO13-3 - Nieuwkuijk JO13-13 - 5
    2 mrt.OJC ROSMALEN JO13-4 - Emplina JO13-31 - 3
  • Poulestanden Emplina JO13-3 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Helvoirt JO13-177004483621
    2OJC ROSMALEN JO13-474122923613
    3RKDVC JO13-274032418612
    4Nemelaer JO13-174031916312
    5Emplina JO13-363121819-110
    6Nieuwkuijk JO13-162041222-106
    7Zwaluw VFC JO13-271061832-143
    8Haarsteeg JO13-271061541-263

    Poulestanden Emplina JO13-3 ( 2e klasse (2e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GRC-14 JO13-177003052521
    2Emplina JO13-364021110112
    3Wilhelmina JO13-163122171410
    4Theole JO13-26312147710
    5Kozakken Boys JO13-16303191459
    6MEC'07 JO13-162041621-56
    7BZC'14 JO13-16105517-123
    8Leerdam Sport'55 JO13-1JM7106439-353

    Poulestanden Emplina JO13-3 ( 2e klasse (3e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CHC JO13-1540138102812
    2Nieuwkuijk JO13-143102261610
    3WSC JO13-2330014779
    4Wilhelmina JO13-1320168-26
    5FC Engelen JO13-14202259166
    6Den Dungen JO13-14202121026
    7Emplina JO13-342021314-16
    8OJC ROSMALEN JO13-44202811-36
    9VV Trinitas Oisterwijk JO13-531118624
    10NLC'03 JO13-1JM3003118-170
    11Margriet JO13-33003330-270
    12Haarsteeg JO13-34004627-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ben-Charif, NordinTeamspeler
    Breker, Kobe denTeamspeler
    Delft, Brent vanTeamspeler
    Elten, Luke vanTeamspeler
    Hoof, Dani vanTeamspeler
    Kennis, FinnTeamspeler
    Kooreneef, BeauTeamspeler
    Kraaijeveld, LucasTeamspeler
    Mathot, MelsTeamspeler
    Peeters, JurreTeamspeler
    Raaij, Tobias vanTeamspeler
    Rijswijck, Ties vanTeamspeler
    Steijn, Vince van derTeamspeler
    Waddilove, JayeTeamspeler
    Wilgenburg, Luuk vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WSC JO13-2

    VS

    Emplina JO13-3

    16 maart 202410:00 uur
    Sportpark Eikendonk veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina JO13-3

    0394 Onder 13 (3e fase)

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd