• Emplina JO14-1 zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Haaksman, MarcelOverige stafTeammanager
    Meerman, JaccoTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt.13:00Woenselse Boys JO14-1 - Emplina JO14-1Sportpark de Hondsheuvels
    30 mrt.12:45Emplina JO14-1 - SJO Helmondia-Mulo JO14-1Sportpark Empel Zuid
    6 apr.11:30Emplina JO14-1 - EFC JO14-1Sportpark Empel Zuid
    13 apr.10:45Oirschot Vooruit JO14-1 - Emplina JO14-1Sportpark Moorland
    17 apr.18:30FC Eindhoven AV JO14-2G - Emplina JO14-1Sportpark Genneperparken
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumVeldKleedkamer
    do 21-mrt. 18:30do 21-mrt. 20:00veld 4 L9
    di 26-mrt. 19:00di 26-mrt. 20:30Algemeen3
    do 28-mrt. 18:30do 28-mrt. 20:00veld 4 L9
    di 02-apr. 19:00di 02-apr. 20:30Algemeen3
    do 04-apr. 18:30do 04-apr. 20:00veld 4 L9
    di 09-apr. 19:00di 09-apr. 20:30Algemeen3
    do 11-apr. 18:30do 11-apr. 20:00veld 4 L9
    di 16-apr. 19:00di 16-apr. 20:30Algemeen3
    do 18-apr. 18:30do 18-apr. 20:00veld 4 L9
  • Poulestanden Emplina JO14-1 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RBC JO14-11192053104329
    2Nivo Sparta JO14-11181253173625
    3DFC JO14-11273236201624
    4TSC JO14-11171346212522
    5Wieldrecht JO14-11163236181821
    6Bavel JO14-1116322214821
    7FC Engelen JO14-1115152626016
    8ASWH JO14-1124443027316
    9Wilhelmina Boys JO14-1113262028-811
    10Emplina JO14-1123182535-1010
    11DESK JO14-1123182339-1610
    12TSV Gudok JO14-1122371650-349
    13SV Unitas'59 JO14-19144262427
    14Sliedrecht JO14-1120111487-831

    Poulestanden Emplina JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Engelen JO14-1220010556
    2TEC JO14-1201156-11
    3Emplina JO14-1201148-41

    Poulestanden Emplina JO14-1 (0244 Onder 14 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODC JO14-144001851312
    2Woenselse Boys JO14-14400125712
    3FC Eindhoven AV JO14-2G321012487
    4Emplina JO14-132017256
    5UDI'19/CSU JO14-25203711-46
    6Margriet JO14-121105144
    7Taxandria JO14-1310289-13
    8Oirschot Vooruit JO14-13102911-23
    9SJO Helmondia-Mulo JO14-120203302
    10EFC JO14-13003410-60
    11Sportclub Irene JO14-13003110-90
    12Berghem Sport JO14-13003015-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Burgerhof, Justin-IanTeamspeler
    Franssen, MaxTeamspeler
    Haaksman, DionTeamspeler
    Harmse, TijsTeamspeler
    Nabuurs, ThomasTeamspeler
    Vossenberg, Mikey van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.