• Emplina JO17-1 zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kivits, MarcelOverige stafTeammanager
    Kivits, MitchelTechnische stafAss.-trainer/coach
    Veen, JaapTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei.11:15MOC'17 JO17-1 - Emplina JO17-1Sportpark Rozenoord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.IFC JO17-1 - Emplina JO17-11 - 3
    18 mei.Emplina JO17-1 - Oranje Wit JO17-15 - 1
  • Poulestanden Emplina JO17-1 (0230 Onder 17 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO17-121153378176148
    2Emplina JO17-121134455312443
    3WSC JO17-121115564382638
    4Dongen JO17-120107345271837
    5MOC'17 JO17-12110474151-1034
    6OJC ROSMALEN JO17-22191113956-1728
    7TSC JO17-12183103134-327
    8Oranje Wit JO17-12151063240-825
    9SC 't Zand JO17-12164113951-1222
    10RKDVC JO17-12153133349-1618
    11IFC JO17-12151152754-2716
    12RBC JO17-12043131854-3615

    Poulestanden Emplina JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO17-13300183159
    2Emplina JO17-1320115696
    3DSC JO17-13102315-123
    4Nivo Sparta JO17-13003416-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Johri, YoussefTeamspeler
    Kaplan, DenizTeamspeler
    Laat, Luuk deTeamspeler
    Meerman, QuintenTeamspeler
    Sonnemans, KoenTeamspeler
    Vugts, YouriTeamspeler
    Wagenaar, JimTeamspeler
    Wijnia, ThomasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.