• Emplina JO19-1 zaterdag speeldag man

  • Team

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, JanTeamspeler
    Bresser, Teun deTeamspeler
    Dols, DennisOverige stafTeammanager
    Gouw, Raul deTeamspeler
    Johri, YoussefTeamspeler
    Kronenberg, BasTeamspeler
    Meerman, QuintenTeamspeler
    Ooijen, Sidney vanTeamspeler
    Oosterhoff, JoukeTeamspeler
    Peeters, JoepTechnische stafTrainer
    Sluyter, NinoTeamspeler
    Swets, TimoTeamspeler
    Weevers, JasperTeamspeler
    Ypma, SimcoTeamspeler
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld Kleedkamer
    Maandag 20:00 3/4 links 7
    Donderdag 19:00 3/4 rechts 6
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTAFGELASTSliedrecht JO19-1 - Emplina JO19-1Sportpark De Lockhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.DSC JO19-1 - Emplina JO19-1
    4 apr.Emplina JO19-1 - Wilhelmina JO19-1
  • Poulestanden Emplina JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO19-13300172159
    2Emplina JO19-131119454
    3Wilhelmina JO19-13102918-93
    4Nieuwkuijk JO19-13012617-111

    Poulestanden Emplina JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODC JO19-11282247252226
    2Jong Brabant JO19-11171332191322
    3OJC ROSMALEN JO19-21271445281722
    4Den Dungen JO19-11271437231422
    5DSC JO19-1125523327620
    6VV Trinitas Oisterwijk JO19-11254341271419
    7Emplina JO19-11153334241018
    8SVSSS JO19-1115241916317
    9Wilhelmina JO19-1115152634-816
    10Zwaluw VFC JO19-1124352223-115
    11B.V.V. JO19-1124083351-1812
    12Nieuwkuijk JO19-11211101240-284
    13Helvoirt JO19-11210111963-443

    Poulestanden Emplina JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Theole JO19-144001861212
    2OJC ROSMALEN JO19-2430117899
    3Den Dungen JO19-142111011-17
    4Hardinxveld JO19-142027616
    5Wilhelmina JO19-14202914-56
    6Waspik JO19-1311123-14
    7Madese Boys JO19-141128714
    8Sliedrecht JO19-1411269-34
    9RWB JO19-141121317-44
    10DSC JO19-1411239-64
    11Emplina JO19-1310211923
    12Rijen JO19-1410349-53
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, JanTeamspeler
    Bresser, Teun deTeamspeler
    Gouw, Raul deTeamspeler
    Johri, YoussefTeamspeler
    Kronenberg, BasTeamspeler
    Meerman, QuintenTeamspeler
    Ooijen, Sidney vanTeamspeler
    Oosterhoff, JoukeTeamspeler
    Sluyter, NinoTeamspeler
    Swets, TimoTeamspeler
    Weevers, JasperTeamspeler
    Ypma, SimcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.