• Emplina JO19-1 zaterdag speeldag man

  • Team

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, JanTeamspeler
    Bresser, Teun deTeamspeler
    Dols, DennisOverige stafTeammanager
    Gouw, Raul deTeamspeler
    Johri, YoussefTeamspeler
    Kronenberg, BasTeamspeler
    Meerman, QuintenTeamspeler
    Ooijen, Sidney vanTeamspeler
    Oosterhoff, JoukeTeamspeler
    Peeters, JoepTechnische stafTrainer
    Sluyter, NinoTeamspeler
    Swets, TimoTeamspeler
    Weevers, JasperTeamspeler
    Ypma, SimcoTeamspeler
  • Trainingsschema

    DagTijdVeld Kleedkamer
    Maandag 20:00 3/4 links 7
    Donderdag 19:00 3/4 rechts 6
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb.14:30Waspik JO19-1 - Emplina JO19-1Sportpark Elzenhage
    8 feb.15:00Emplina JO19-1 - Rijen JO19-1Sportpark Empel Zuid
    15 feb.14:30RWB JO19-1 - Emplina JO19-1Sportpark De Gaard
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Emplina JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OJC ROSMALEN JO19-13300172159
    2Emplina JO19-131119454
    3Wilhelmina JO19-13102918-93
    4Nieuwkuijk JO19-13012617-111

    Poulestanden Emplina JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODC JO19-11282247252226
    2Jong Brabant JO19-11171332191322
    3OJC ROSMALEN JO19-21271445281722
    4Den Dungen JO19-11271437231422
    5DSC JO19-1125523327620
    6VV Trinitas Oisterwijk JO19-11254341271419
    7Emplina JO19-11153334241018
    8SVSSS JO19-1115241916317
    9Wilhelmina JO19-1115152634-816
    10Zwaluw VFC JO19-1124352223-115
    11B.V.V. JO19-1124083351-1812
    12Nieuwkuijk JO19-11211101240-284
    13Helvoirt JO19-11210111963-443

    Poulestanden Emplina JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Den Dungen JO19-100000000
    2DSC JO19-100000000
    3Emplina JO19-100000000
    4Hardinxveld JO19-100000000
    5Madese Boys JO19-100000000
    6OJC ROSMALEN JO19-200000000
    7Rijen JO19-100000000
    8RWB JO19-100000000
    9Sliedrecht JO19-100000000
    10Theole JO19-100000000
    11Waspik JO19-100000000
    12Wilhelmina JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, JanTeamspeler
    Bresser, Teun deTeamspeler
    Gouw, Raul deTeamspeler
    Johri, YoussefTeamspeler
    Kronenberg, BasTeamspeler
    Meerman, QuintenTeamspeler
    Ooijen, Sidney vanTeamspeler
    Oosterhoff, JoukeTeamspeler
    Sluyter, NinoTeamspeler
    Swets, TimoTeamspeler
    Weevers, JasperTeamspeler
    Ypma, SimcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.