• Emplina VR1 zaterdag speeldag vrouw (EVA)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Keedkamer
    Donderdag 19:00 2 5
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Emplina VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR1330015699
    2Asperen VR132017526
    3SV Noordeloos VR131029903
    4SC 't Zand VR13003516-110

    Poulestanden Emplina VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVAC VR114112153163735
    2Delta Sports '95 FC VR11493230151530
    3Vreeswijk VR1136523025523
    4Peursum VR1136252619720
    5Asperen VR1136252015520
    6Emplina VR11372428181019
    7Tricht VR1145183737016
    8SV Noordeloos VR1145182835-716
    9Houten VR2124171734-179
    10IJFC VR21430111741-249
    11Hardinxveld VR1141310839-316

    Poulestanden Emplina VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR111003033
    2HRC'14 VR1100103-30

    Poulestanden Emplina VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR111002023
    2OJC ROSMALEN VR2100102-20

    Poulestanden Emplina VR1 (B2490 Vrouwen beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJzendijke VR111006153
    2OVV'67 VR111003213
    3VVAC VR111003303
    4Emplina VR111003303
    5Geldrop VR110013300
    6GSBW VR110013300
    7SC Gastel VR1100123-10
    8Baardwijk VR1100116-50

    Poulestanden Emplina VR1 (B2500 Vrouwen beker 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR100000000
    2IJzendijke VR100000000
    3OVV'67 VR100000000
    4VVAC VR100000000
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Zaunbrecher, AntoinetteTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina VR1

    212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

    2,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd