• Emplina VR1 zaterdag speeldag vrouw (EVA)

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Keedkamer
    Donderdag 19:00 2 5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTPeursum VR1 - Emplina VR1Sportpark Peursum
    11 apr. AFGELASTIJzendijke VR1 - Emplina VR1Sportpark IJzendijke
    18 apr. AFGELASTTricht VR1 - Emplina VR1Sportpark Crayenstein
    25 apr. AFGELASTHouten VR2 - Emplina VR1Sportpark Oud Wulven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 mrt.Emplina VR1 - Vreeswijk VR1
  • Poulestanden Emplina VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR1330015699
    2Asperen VR132017526
    3SV Noordeloos VR131029903
    4SC 't Zand VR13003516-110

    Poulestanden Emplina VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVAC VR114112153163735
    2Delta Sports '95 FC VR11493230151530
    3Vreeswijk VR1136523025523
    4Peursum VR1136252619720
    5Asperen VR1136252015520
    6Emplina VR11372428181019
    7Tricht VR1145183737016
    8SV Noordeloos VR1145182835-716
    9Houten VR2124171734-179
    10IJFC VR21430111741-249
    11Hardinxveld VR1141310839-316

    Poulestanden Emplina VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR111003033
    2HRC'14 VR1100103-30

    Poulestanden Emplina VR1 (B2430 Vrouwen beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR111002023
    2OJC ROSMALEN VR2100102-20

    Poulestanden Emplina VR1 (B2490 Vrouwen beker 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJzendijke VR111006153
    2OVV'67 VR111003213
    3VVAC VR111003303
    4Emplina VR111003303
    5Geldrop VR110013300
    6GSBW VR110013300
    7SC Gastel VR1100123-10
    8Baardwijk VR1100116-50

    Poulestanden Emplina VR1 (B2500 Vrouwen beker 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR100000000
    2IJzendijke VR100000000
    3OVV'67 VR100000000
    4VVAC VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Asseldonk, Britt vanTeamspeler
    Beekveld, Felicia vanTeamspeler
    Beekwilder, JadeTeamspeler
    Bresser, Annabel deTeamspeler
    Claasen, ZoeTeamspeler
    Doesburg, Noelle vanTeamspeler
    Dungen, Valerie van denTeamspeler
    Jacobs, MartheTeamspeler
    Kerkhof, Esmee vdTeamspeler
    Kerkhove, Riva van deTeamspeler
    Keurentjes Oosterling, ManoukTeamspeler
    Ommen, Melanie vanTeamspeler
    Piette, EvaTeamspeler
    Slijters, AlecTeamspeler
    Voort, Cloƫ van derTeamspeler
    Wenting, EvelineTeamspeler
    Zaunbrecher, NaomiTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
    Zaunbrecher, AntoinetteTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingdetails

    Geen informatie

  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina VR1

    212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

    2,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd