• Emplina VR1 zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Gulik, Michael vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Jongeneel, SophieTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov.10:30Emplina VR1 - Buren VR1Sportpark Empel Zuid
    2 dec.10:30Emplina VR1 - BMC VR1Sportpark Empel Zuid
    9 dec.12:30Hedel VR1 - Emplina VR1Sportpark De Winkels
    16 dec.10:30Emplina VR1 - Den Dungen VR1Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 nov.Nieuwkuijk VR1 - Emplina VR14 - 1
  • Poulestanden Emplina VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR12200231226
    2OJC ROSMALEN VR421019903
    3RKKSV VR12002426-220

    Poulestanden Emplina VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkuijk VR175202351817
    2VR1742124141014
    3Hedel VR174122114713
    4Buren VR174032520512
    5RKDVC VR163211712511
    6BMC VR16231131219
    7Haarsteeg VR1622213948
    8Emplina VR15212181447
    9HRC'14 VR27124926-175
    10OJC ROSMALEN VR381161233-214
    11Den Dungen VR160061026-160

    Poulestanden Emplina VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR100000000
    2TGG VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, SharonTeamspeler
    Broek, Sylvia van deTeamspeler
    Donk, Quinty van derTeamspeler
    Faas, LynseyTeamspeler
    Geene, Natasja vanTeamspeler
    Hamacher, JoanieTeamspeler
    Kock, MarjolijnTeamspeler
    Putten, Debbie van derTeamspeler
    Rens, Maartje vanTeamspeler
    Sonsbeek, Gaby vanTeamspeler
    Spijker, DesteneyTeamspeler
    Starreveld, FemkeTeamspeler
    Strik, KikiTeamspeler
    Vinken, YentlTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.