• Emplina VR1 zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Gulik, Michael vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Jongeneel, SophieTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    3 feb.10:30Emplina VR1 - Haarsteeg VR1Sportpark Empel Zuid
    10 feb.12:00SCG'18 VR1 - Emplina VR1Sportpark Zegenwerp
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Emplina VR1 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR12200231226
    2OJC ROSMALEN VR421019903
    3RKKSV VR12002426-220

    Poulestanden Emplina VR1 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkuijk VR196303192221
    2SCG'18 VR1952231191217
    3RKDVC VR173311613312
    4Buren VR184042622412
    5Emplina VR173222217511
    6Haarsteeg VR17322149511
    7Hedel VR183232020011
    8BMC VR161321116-56
    9HRC'14 VR281251230-185
    10OJC ROSMALEN VR39018937-281

    Poulestanden Emplina VR1 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR100000000
    2TGG VR100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, SharonTeamspeler
    Broek, Sylvia van deTeamspeler
    Donk, Quinty van derTeamspeler
    Faas, LynseyTeamspeler
    Geene, Natasja vanTeamspeler
    Hamacher, JoanieTeamspeler
    Kock, MarjolijnTeamspeler
    Nettenbreijers, LéjanneTeamspeler
    Putten, Debbie van derTeamspeler
    Rens, Maartje vanTeamspeler
    Sonsbeek, Gaby vanTeamspeler
    Spijker, DesteneyTeamspeler
    Starreveld, FemkeTeamspeler
    Strik, KikiTeamspeler
    Vinken, YentlTeamspeler
    Wagenaar, LynnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.