• Emplina VR18+1

  • Emplina VR18+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kerstens, DonnyTechnische stafTrainer/coach
    Kerstens, DonnyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Real Lunet VR18+1 - Emplina VR18+16 - 3
    27 nov.Emplina VR18+1 - VV Trinitas Oisterwijk VR18+10 - 7
  • Poulestanden Emplina VR18+1 ( 6e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Lunet VR18+1770042103221
    2Den Dungen VR18+176013672918
    3Nemelaer VR18+185033531415
    4Essche Boys VR18+184042119212
    5Herpinia VR18+17304292459
    6VV Trinitas Oisterwijk VR18+173042125-49
    7Spoordonkse Boys VR172051130-196
    8RKKSV VR18+172051135-246
    9Emplina VR18+18107934-253
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Balkom, Michaela VanTeamspeler
    Bekkers, DanielleTeamspeler
    Etten, Lies vanTeamspeler
    Heijden, Suzanne van derTeamspeler
    Leur, Esther vanTeamspeler
    Montrée, DonnaTeamspeler
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaTeamspeler
    Oosterveer, NathalieTeamspeler
    Pels, NatasjaTeamspeler
    Sneeboer, JacquelineTeamspeler
    Steenkist, JenniferTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Emplina VR18+1

    Vrouwen Zondag 7x7 (najaar)

    1,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd