• Emplina VR2 zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haffmans, SandraTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaOverige stafTeammanager
    Voets, R.Technische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 2 5
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov.10:00Emplina VR2 - The White Boys VR1Sportpark Empel Zuid
    1 dec.10:00Emplina VR2 - Real Lunet VR1Sportpark Empel Zuid
    8 dec.10:15Cito VR1 - Emplina VR2Sportpark De Rooijen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Ollandia VR1 - Emplina VR22 - 9
    10 nov.RKKSV VR2 - Emplina VR21 - 22
  • Poulestanden Emplina VR2 (514 Vrouwen Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Emplina VR2760166105618
    2Real Lunet VR176013092118
    3Boskant VR1741243172613
    4Tivoli VR1741230102013
    5Essche Boys VR1740333181512
    6VOAB VR1740334231112
    7Ollandia VR1732234231111
    8The White Boys VR16303322489
    9FC Cranendonck VR252031718-16
    10Blauw Geel'38/JUMBO VR262041433-196
    11RKKSV VR27007366-630
    12Cito VR17007489-850
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balkum-damen, Stephanie vanTeamspeler
    Deckers, TishaTeamspeler
    Erkeland, ManouTeamspeler
    Halberstadt-kolen, AnneTeamspeler
    Heijden, Suzanne van derTeamspeler
    Hemert, Bonnie vanTeamspeler
    Koens, FrannekeTeamspeler
    Man, Lieke deTeamspeler
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaTeamspeler
    Plas, Irene v.d.Teamspeler
    Renders, LaraTeamspeler
    Roestenberg, FleurTeamspeler
    Sneeboer, JacquelineTeamspeler
    Versleeuwen, PascalleTeamspeler
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Emplina VR2

    VS

    The White Boys VR1

    17 november 201910:00 uur
    Sportpark Empel Zuid veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina VR2

    514 Vrouwen Zondag 7x7

    9,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd