• Emplina VR2 zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haffmans, SandraTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaOverige stafTeammanager
    Voets, RonaldTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 2 5
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mei. AFGELASTAFGELASTEmplina VR2 - RKKSV VR2Sportpark Empel Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 mrt.Emplina VR2 - Ollandia VR1
    5 apr.Real Lunet VR1 - Emplina VR2
  • Poulestanden Emplina VR2 (514 Vrouwen Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Lunet VR113110255163933
    2Emplina VR21390488295927
    3Tivoli VR11281344143025
    4Essche Boys VR1138144536925
    5The White Boys VR11270554401421
    6VOAB VR1116143631519
    7Ollandia VR11353561402118
    8Boskant VR1125253934517
    9FC Cranendonck VR2102081855-376
    10Blauw Geel'38/JUMBO VR21110101663-473
    11RKKSV VR21200129107-980
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Balkum-damen, Stephanie vanTeamspeler
    Deckers, TishaTeamspeler
    Erkeland, ManouTeamspeler
    Halberstadt-kolen, AnneTeamspeler
    Heijden, Suzanne van derTeamspeler
    Hemert, Bonnie vanTeamspeler
    Koens, FrannekeTeamspeler
    Man, Lieke deTeamspeler
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaTeamspeler
    Plas, Irene v.d.Teamspeler
    Renders, LaraTeamspeler
    Roestenberg, FleurTeamspeler
    Sneeboer, JacquelineTeamspeler
    Versleeuwen, PascalleTeamspeler
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina VR2

    514 Vrouwen Zondag 7x7

    6,77

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd