• Emplina VR2 zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Haffmans, SandraTechnische stafAss.-trainer/coach
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaOverige stafTeammanager
    Voets, R.Technische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00 2 5
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb.10:00FC Cranendonck VR2 - Emplina VR2Sportpark De Braken
    9 feb.10:00Emplina VR2 - RKKSV VR2Sportpark Empel Zuid
    16 feb.10:00The White Boys VR1 - Emplina VR2Sportpark De Lindenheuvel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Tivoli VR1 - Emplina VR23 - 0
  • Poulestanden Emplina VR2 (514 Vrouwen Zondag 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Real Lunet VR11090144123227
    2Tivoli VR11071240122822
    3Emplina VR21070372185421
    4VOAB VR196033225718
    5Essche Boys VR1106043731618
    6Boskant VR1951337261116
    7Ollandia VR1104244233914
    8The White Boys VR194054135612
    9FC Cranendonck VR292071645-296
    10Blauw Geel'38/JUMBO VR2101091460-463
    11RKKSV VR2100010684-780
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Balkum-damen, Stephanie vanTeamspeler
    Deckers, TishaTeamspeler
    Erkeland, ManouTeamspeler
    Halberstadt-kolen, AnneTeamspeler
    Hemert, Bonnie vanTeamspeler
    Koens, FrannekeTeamspeler
    Man, Lieke deTeamspeler
    Nieuwenhuis-Leijenhorst, MarjaTeamspeler
    Plas, Irene v.d.Teamspeler
    Renders, LaraTeamspeler
    Roestenberg, FleurTeamspeler
    Sneeboer, JacquelineTeamspeler
    Versleeuwen, PascalleTeamspeler
  • Volgende wedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC Cranendonck VR2

    VS

    Emplina VR2

    02 februari 202010:00 uur
    Sportpark De Braken veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Emplina VR2

    514 Vrouwen Zondag 7x7

    7,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,10

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd