• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterAccommodatieVeldKldk ThuisKldk Uit
    14 dec. 08:30Emplina JO8-4Nivo Sparta JO8-4regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 08:30Emplina JO8-3SCG'18 JO8-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 08:30Emplina JO9-6Wilhelmina JO9-5regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 08:30Emplina JO11-4B.V.V. JO11-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 08:30Emplina JO11-3Herovina JO11-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 2
    14 dec. 08:30Emplina JO9-5MST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-1GregulierSportpark Empel Zuid Veld 1--
    14 dec. 08:30OJC ROSMALEN MO11-3Emplina MO11-1regulierSportpark De Groote Wielen5B1718
    14 dec. 08:45Wilhelmina JO9-6Emplina JO9-4regulierSportpark De Saren veld 1
    14 dec. 09:00Emplina JO7-3OJC ROSMALEN JO7-4regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 09:00Maliskamp JO10-1Emplina JO10-2regulierSportpark Maliskamp veld 1
    14 dec. 09:00RPC JO8-1Emplina JO8-1regulierSportpark Aalsterwegveld 2
    14 dec. 09:30Nivo Sparta JO12-3Emplina JO12-3regulierSportpark De Watertorenveld 3
    14 dec. 09:30CHC JO9-1Emplina JO9-3regulierSportpark De SchutskampVeld 2KL 3KL 8
    14 dec. 10:00Emplina JO12-1BZS JO12-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 10:00Emplina JO11-2Haarsteeg JO11-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 2
    14 dec. 10:00Emplina JO12-4ODC JO12-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 10:00Emplina JO10-3Zwaluw VFC JO10-7regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 10:00Zwaluw VFC JO10-1Emplina JO10-1regulierSportpark BergenshuizenVeld 1A3W5W
    14 dec. 10:00De Zwerver MO19-1Emplina MO19-1regulierR. (Robin) van HerkSportpark De Schansveld 2--
    14 dec. 10:00BMC JO12-1Emplina JO12-2regulierAfgeschermdSportpark De Brandveld 1
    14 dec. 10:15Boxtel JO11-2Emplina JO11-5regulierSportpark Munselveld 1
    14 dec. 10:15Wilhelmina JO7-2GEmplina JO7-2regulierSportpark De Sarenveld 3
    14 dec. 10:15OJC ROSMALEN JO8-11Emplina JO8-2regulierSportpark De Groote Wielen10A103 mini05 mini
    14 dec. 10:15Hedel JO9-1Emplina JO9-2regulierSportpark De Winkelsveld 1
    14 dec. 11:00B.V.V. MO15-1Emplina MO15-1regulierAfgeschermdSportpark De Vliertveld 3
    14 dec. 11:00SV BLC JO16-2Emplina JO16-3regulierSportpark De Meerendonkveld 2
    14 dec. 11:15RKDVC JO13-2Emplina JO13-3regulierS.S. (Sjoerd) BoumanSportpark aan de Duinwegveld 1--
    14 dec. 11:30Emplina JO13-2DESK JO13-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 11:30Emplina JO14-3GVV JO14-1regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 11:30Emplina JO13-4BMC JO13-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 4
    14 dec. 12:30Marvilde JO14-1Emplina JO14-1regulierSportpark Jongelingsveldveld 2kleedkamer 2kleedkamer 6
    14 dec. 12:45SV Unitas'59 JO14-3Emplina JO14-4regulierJ.H.M. (Hans) HofstedeSportpark Boktveld 1--
    14 dec. 12:45Nemelaer JO17-1Emplina JO17-2regulierJ. (Jan) van BoxtelSportpark De Walzaadveld 2
    14 dec. 13:00Emplina JO14-2Haaften JO14-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 13:00Emplina JO16-1FC Engelen JO16-1regulierT.A.W. (Theo) DolsSportpark Empel ZuidVeld 4
    14 dec. 13:00Emplina JO17-3Hedel JO17-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 5
    14 dec. 13:00Emplina MO17-1Wilhelmina MO17-1regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    14 dec. 13:30Rood-Wit W JO16-1Emplina JO16-2regulierAfgeschermdSportpark De GagelrijzenSportpark De Gagelrijzen veld 1--
    14 dec. 14:45OJC ROSMALEN VR2Emplina VR1bekerJ.A.P.M. (Hans) DriessenSportpark De Groote Wielen10.1718
    14 dec. 15:00Emplina MO15-2DESK MO15-1regulierP.M. (Peter) HeijnsbergenSportpark Empel ZuidVeld 6
    14 dec. 15:00Emplina JO19-5Hedel JO19-2GregulierSportpark Empel Zuid Veld 1
    14 dec. 15:00Emplina JO19-1Zwaluw VFC JO19-1regulierF.J. (Frans) KerssensSportpark Empel ZuidVeld 5
    14 dec. 15:00FC Engelen JO19-2Emplina JO19-4regulierB. (Bob) BregmanSportpark Engelerparkveld 3--
    15 dec. 10:30Emplina VR1Hapert VR1bekerSportpark Empel Zuid Veld 1
    15 dec. 10:30Emplina 4SCZ 2regulierSportpark Empel ZuidVeld 4--
    15 dec. 12:00BMC 8Emplina 7regulierAfgeschermdSportpark De Brandveld 1
    15 dec. 12:30Emplina 3Wilhelmina 3regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    15 dec. 14:00Emplina 1Helvoirt 1regulierK. (Kyle) HoevelerSportpark Empel Zuid Veld 1
    16 dec. 19:00SBC JO15-1Emplina JO15-1regulierP.H.A.N. (Paulus) DondersSportpark Schuttersheide veld 3
    21 dec. 11:00Emplina JO11-4NEO'25 JO11-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    21 dec. 11:00Emplina JO12-1SBC JO12-1regulierSportpark Empel Zuid Veld 2
    21 dec. 13:00Emplina JO14-2Wilhelmina JO14-2regulierSportpark Empel ZuidVeld 3
    21 dec. 13:00Emplina JO16-1SV Unitas'59 JO16-2regulierJ.A. (Jeroen) van DartelSportpark Empel Zuid Veld 1
    21 dec. 13:00BMC JO14-2Emplina JO14-4regulierSportpark De Brandveld 2
    21 dec. 13:00Hedel JO17-1Emplina JO17-2regulierSportpark De Winkelsveld 1
    21 dec. 13:15SBC JO14-2Emplina JO14-1regulierSportpark Schuttersheide veld 1
    21 dec. 14:30Emplina JO19-1Nieuwkuijk JO19-1regulierE. (Erik) BlotevogelSportpark Empel Zuid Veld 2
    22 dec. 11:45Emplina 2RKSV Heeze 2bekerT.A.M. (Theo) KezerSportpark Empel Zuid Veld 1
    12 jan. 13:00Emplina 2OSC'45 1VriendschappelijkSportpark Empel Zuid Veld 1--
    14 jan. 20:30Emplina 1TGG 1VriendschappelijkSportpark Empel Zuid Veld 1--