• Voorbereiding van de Jeugd Selectieteams op seizoen 2018-2019

    Voorbereiding van de Jeugd Selectieteams seizoen 2018-2019
               
    maandag 13 augustus 2018 Jeugd Vanaf 19.00 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    dinsdag 14 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    woensdag 15 augustus 2018 Jeugd Vanaf 19.00 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    donderdag 16 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    zaterdag 18 augustus 2018 Jo8-1 10.00u Trainen    Trainen Veld 2
      Jo9-1 10.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 2
      Jo9-2 10.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 2
      Jo10-1 10.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 5
      Jo10-2 10.00u Trainen    Trainen Veld 5
      Jo11-1 10.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 5
      Jo11-2 10.00u Trainen    Trainen Veld 5
      Jo12-1 11.30u Trainen - Onder voorbehoud   Trainen Veld 5
      Jo12-2 11.30u Trainen - Onder voorbehoud   Trainen Veld 5
      Jo13-1 11.30u Trainen - Onder voorbehoud   Trainen Veld 5
      Jo19-1 11.30u Trainen - Definitief   Trainen Veld 2
      Jo17-2 13.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 2
      Jo19-2 13.00u Trainen - Definitief   Trainen Veld 5
      Jo15-1 12.30u FC Tilburg Jo15-1 Emplina Jo15-1  
      Jo17-1 12.00u tot 16.00u Jo17 Toernooi bij FC Tilburg Emplina Jo17-1  
               
    maandag 20 augustus 2018 Jeugd Vanaf 19.00 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    dinsdag 21 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
      Jo17-1 19.00u Emplina Jo17-1 Top Oss Jo17-1  
               
    woensdag 22 augustus 2018 Jeugd Vanaf 19.00 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    donderdag 23 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema   Aangepast schema
               
    zaterdag 25 augustus 2018 Jo8-1 9.00u Zwaluw Jo8-1 Emplina Jo8-1  
      Jo9-1 9.00u Zwaluw Jo9-1 Emplina Jo9-1  
      Jo8-2 9.00u Zwaluw Jo8-2 Emplina Jo8-2  
      Jo9-2 9.00u Zwaluw Jo9-2 Emplina Jo9-2  
      Jo10-2 10.15u Zwaluw Jo10-2 Emplina Jo10-2  
      Jo10-1 10.15u Zwaluw Jo10-1 Emplina Jo10-1  
      Jo11-1 10.15u Zwaluw Jo11-1 Emplina Jo11-1  
      Jo11-2 10.15u Zwaluw Jo11-2 Emplina Jo11-2  
      Jo13-1 11.30u Zwaluw Jo13-1 Emplina Jo13-1  
      Jo17-1 13.00u VOAB Jo17-2 Emplina Jo17-2  
      Jo15-1 13.00u Zwaluw Jo15-1 Emplina Jo15-1  
      Jo19-1 15.00u VOAB Jo19-1 Emplina Jo19-1  
               
    maandag 27 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo19-2 18.30u Sarto Jo19-2 Emplina Jo19-2  
               
    dinsdag 28 augustus 2018 Jeugd   Trainen volgens schema    
      Jo9-1 18.30u Wilhelmina Jo9-1 Emplina Jo9-1  
      Jo19-1 19.00u Top Oss Jo19-1 Emplina Jo19-1  
      Jo17-2 19.00u Emplina Jo17-2 Sarto Jo17-2  
               
    woensdag 29 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    donderdag 30 augustus 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    zaterdag 1 september 2018 Jeugd   Bekerwedstrijd Jeugd    
               
    maandag 3 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo17-1 18.30u Sarto Jo17-1 Emplina Jo17-1  
               
    dinsdag 4 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo19-1 19.00u Emplina Jo19-1 Sarto Jo19-1  
      Jo15-1 19.00u Vitesse Jo14-1 Emplina Jo15-1  
               
    woensdag 5 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    donderdag 6 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo15-1 18.30u Emplina Jo15-1 Sarto Jo15-1  
               
    zaterdag 8 september 2018 Jeugd   Bekerwedstrijd Jeugd    
               
    maandag 10 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo15-1 19.00u OJC Jo15-1 Emplina Jo15-1  
               
    dinsdag 11 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
      Jo17-1 19.00u OJC Jo17-1 Emplina Jo17-1  
               
    woensdag 12 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    donderdag 13 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    zaterdag 15 september 2018 Jeugd   Bekerwedstrijd Jeugd    
               
    maandag 17 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    dinsdag 18 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    woensdag 19 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    donderdag 20 september 2018 Jeugd Vanaf 17.45 uur Trainen volgens schema    
               
    zaterdag 22 september 2018 Jeugd 00.00u Aanvang Competitie Jeugd