• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterAccommodatieVeldKldk ThuisKldk Uit
    14 nov. 08:30Groot-Ammers JO13-2Emplina JO13-4regulierSportpark Gelkenesveld 2
    14 nov. 10:00Emplina JO13-5Avesteyn JO13-2regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    14 nov. 10:00WSC JO15-3Emplina JO15-4regulierSportpark Eikendonkveld 3
    14 nov. 10:15Asperen MO19-1Emplina MO19-1regulierSportpark Asperenveld 2
    14 nov. 10:15Focus JO13-1Emplina JO13-1VriendschappelijkSportpark Parijsch
    14 nov. 10:30Sliedrecht JO17-1Emplina JO17-1regulierB. (Bryan) KoksSportpark De Lockhorstveld 4
    14 nov. 11:30Emplina JO15-1Berghem Sport JO15-1regulierSportpark Empel Zuidveld 2
    14 nov. 11:30Emplina JO13-3SC 't Zand JO13-5regulierSportpark Empel Zuidveld 5
    14 nov. 11:30Emplina JO15-3BMC JO15-3regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    14 nov. 11:30Emplina JO15-5NLC'03 JO15-1GregulierSportpark Empel Zuidveld 1
    14 nov. 11:30Emplina JO15-6DAW Schaijk JO15-2regulierSportpark Empel Zuidveld 6
    14 nov. 11:30Emplina JO13-2DVG JO13-2GregulierSportpark Empel Zuidveld 4
    14 nov. 11:30Audacia JO13-2Emplina JO13-6regulierSportpark Audaciaveld 2
    14 nov. 13:00Emplina JO17-5BZS JO17-2regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    14 nov. 13:00Emplina JO17-3HVCH JO17-4regulierJ.J.C. (Jeroen) de LaatSportpark Empel Zuidveld 1--
    14 nov. 13:00Emplina JO15-2Brabantia JO15-2regulierSportpark Empel Zuidveld 4
    14 nov. 13:00Nivo Sparta JO19-3Emplina JO19-2regulierSportpark De Watertorenveld 5
    14 nov. 13:00OJC ROSMALEN JO17-7Emplina JO17-4regulierSportpark De Groote Wielenveld 01
    14 nov. 14:30Vorstenbossche Boys JO17-1Emplina JO17-2regulierM (Marcel) DominicusSportpark De Bergakkers veld 2--
    14 nov. 15:00Emplina JO17-6Haarsteeg JO17-3regulierSportpark Empel Zuidveld 4
    14 nov. 15:00Emplina JO19-4Nieuw Woensel JO19-1regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    14 nov. 15:00Emplina JO19-3Boxtel JO19-2regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    15 nov. 10:30Emplina VR1Haarsteeg VR1regulierJ (Jeroen) SavelkoulsSportpark Empel Zuidveld 1--
    15 nov. 11:00Essche Boys VR1Emplina VR2regulierSportpark Essche Boysveld 2
    15 nov. 11:45Emplina 2SV Valkenswaard 2regulierSportpark Empel Zuidveld 128
    20 nov. 19:50VVR2Emplina VR1regulierSportpark De Walzaadveld 1
    20 nov. 20:10Emplina VR1OSC'45 VR1regulierSportpark De Walzaadveld 1
    20 nov. 20:30ST Vuren/Herovina VR1Emplina VR1regulierSportpark De Walzaadveld 1
    20 nov. 20:50Emplina VR1Hedel VR1regulierSportpark De Walzaadveld 1
    21 nov. 09:00Wilhelmina'26 MO13-1Emplina MO13-1regulierSportpark De Ebbeveld 2
    21 nov. 10:00Emplina JO13-6RKKSV JO13-1regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    21 nov. 10:00Emplina JO13-5Nooit Gedacht JO13-2regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    21 nov. 10:00Emplina JG1JEKA JG1GregulierSportpark Empel Zuidveld 2
    21 nov. 11:30Emplina JO13-4ISC JO13-1GregulierSportpark Empel Zuidveld 4
    21 nov. 11:30Emplina JO15-4BZC'14 JO15-1regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    21 nov. 11:30Best Vooruit JO14-1Emplina JO14-1regulierSportpark De Leemkuilenveld 3
    21 nov. 11:30Nulandia JO13-2Emplina JO13-3regulierSportpark Duin en Dael veld 1
    21 nov. 11:30Hedel JO13-1Emplina JO13-2regulierSportpark De Winkelsveld 1
    21 nov. 11:30sv O.S.S. 1920 JO15-2Emplina JO15-6regulierSportpark De Rusheuvelveld 1
    21 nov. 12:15ODC JO19-2Emplina JO19-3regulierSportpark Molenwijkveld 1
    21 nov. 12:30MVV'58 JO15-3Emplina JO15-3regulierSportpark Achterveldveld 1
    21 nov. 13:00Emplina JO17-1Unitas JO17-1regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    21 nov. 13:00Emplina MO17-2Beesd MO17-1regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    21 nov. 13:00Emplina JO17-4Nulandia JO17-3regulierSportpark Empel Zuidveld 4
    21 nov. 13:00Emplina MO15-1Nooit Gedacht MO15-1regulierSportpark Empel Zuidveld 5
    21 nov. 13:00Emplina JO13-1Elinkwijk JO13-1regulierSportpark Empel Zuidveld 6
    21 nov. 13:00HVCH JO15-1Emplina JO15-1regulierSportpark De Braaken veld 3
    21 nov. 13:00sv O.S.S. 1920 JO17-6Emplina JO17-6regulierSportpark De Rusheuvelveld 1
    21 nov. 13:00DSC JO17-2Emplina JO17-3regulierSportpark Ipperakkerenveld 3
    21 nov. 13:30Nooit Gedacht JO15-2Emplina JO15-5regulierSportpark De Biescampveld 2
    21 nov. 14:00Teisterbanders JO17-1Emplina JO17-5regulierSportpark De Woerdveld 1
    21 nov. 14:15SV Unitas'59 JO19-3Emplina JO19-4regulierSportpark Boktveld 3
    21 nov. 14:45DAW Schaijk JO19-1Emplina JO19-1regulierSportpark Den Heuvelveld 3
    21 nov. 15:00Emplina MO17-1B.V.V. MO17-1regulierSportpark Empel Zuidveld 6
    21 nov. 15:00Emplina JO17-2Schijndel/DE WIT JO17-3regulierSportpark Empel Zuidveld 5
    21 nov. 15:00Emplina JO19-2Kerkwijk JO19-1regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    21 nov. 15:00Emplina VR1SVHA VR1regulierSportpark Empel Zuidveld 4
    21 nov. 15:00Emplina MO19-1Wilhelmina MO19-1regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    22 nov. 09:30BMC VR1Emplina VR1regulierSportpark De Brandveld 1
    22 nov. 10:00Emplina VR2Waspik VR3regulierSportpark Empel Zuidveld 2
    22 nov. 10:00OJC ROSMALEN 4Emplina 5regulierSportpark De Groote Wielenveld 02
    22 nov. 10:00DSC 35+1Emplina 35+1regulierSportpark Ipperakkerenveld 1
    22 nov. 10:00DSC 5Emplina 8regulierSportpark Ipperakkerenveld 2
    22 nov. 10:30Emplina 4BZS 2regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    22 nov. 11:00Emplina 7OSC'45 2regulierSportpark Empel Zuidveld 3
    22 nov. 11:45Emplina 2BMC 2regulierSportpark Empel Zuidveld 4
    22 nov. 12:00Helvoirt 3Emplina 3regulierSportpark Burg.van Hovellveld 2
    22 nov. 12:30OJC ROSMALEN 7Emplina 6regulierSportpark De Groote Wielenveld 01
    22 nov. 13:00Emplina 9Hedel 3regulierSportpark Empel Zuidveld 1
    22 nov. 14:30EmplinaSVSSSregulierSportpark Empel Zuidveld 3